Laen – Vastus ja raha kohe kätte.

Eestis ei tohi laenuandjad keelduda teie krediidiajaloo kontrollimisest. Samuti nõuavad laenuandjad tavaliselt sissetuleku tõendamist koos muude elementaarsete dokumentidega nagu isikut tõendav dokument ja pangakontode tõend. Laenuandjad, kes ei kontrolli krediidiskoori, on tavaliselt röövellikud laenuhaid, kellel on valdavalt kõrged tasud ja krediidi kulukuse määrad ning nad ei tegutse reguleeritult, vaid annavad laenu füüsilise mitte juriidilise isikuna – teisisõnu, sõlmite isikliku laenulepingu, millele võlgnete raha teisele eraisikule.. Isikliku võla võtmine ei pruugi üheski olukorras olla soovitatav.  Tavaliselt saavad eralaenud kohe heakskiidu, kuid nende tingimused on palju karmimad reguleeritud laenudest. Samuti tasub mõelda olukorrale, kui laen peaks maksmata jääma, kas olete valmis rikutud suheteks.

Kuidas võtta laen ja saada raha kohe kätte?

Enamik tuntumaid Eesti laenuandjaid annavad laenusoovile vastuse pea kohe. Enamik teisi panku pakub rahastamist kahe kuni kolme tööpäeva jooksul. Et tagada parim võimalus koheseks vastuseks laenutaotlusle, tasub laenutaotlus sooritada internetis. See kiirendab oluliselt taotluse protsessi ja peale positiivse vastuse saamist saate raha kohe kätte – loetud minutite või tundide jooksul

Kiirlaen kohe kätte – millised on puudused

Kohese vastusega kiirlaen võib tunduda lihtne lahendus hankimaks vajalikku lisaraha, kuid sellega võib kaasneda ka probleeme, sealhulgas kõrged intressimäärad. Kui teil on halb krediit ja teil puudub õigus saada hea intressimääraga väikelaen laenuandjalt, kes pakub soodsaid finantseerimisvõimalusi, peate võib-olla võtma kuluka laenu tagatiseta kontolt kaheldava väärtusega ettevõttelt. Tüüpilised “kiirlaen kohe kätte” tüüpi laenud piirab oluliselt ka teie kui laenuvõtja valikuid, kuna enamik saadaolevaid laene on vaid sadade kuni tuhandete eurode suurused. Laenu tagasimaksmise aeg on tavaliselt lühem ja varieerub ühest päevast kuuni.

Kust saada kiirlaenu kohe?

Usalda tuntumaid laenupakkujaid nagu:

  • Raha24 – Raha24.ee – BB Finance OÜ
  • Credit24 – Credit24.ee – IPF Digital AS
  • SMSmoney – smsmoney.ee Placet Group OÜ 

Laen kohe kätte – laenupakkujad, keda vältida

Turule lisandub pidevalt uusi pakkujaid, kelle kodulehelt leiab lubadusi nagu “laen – vastus kohe” ja “raha kohe kätte“. Selliseid pakkujaid võiks vältida, kuna seaduse järgi ei ole neil õigus selliseid lepinguid sõlmida ning tõenäöliselt eksivad nad ka reklaamiseaduse vastu. Lisaks tasuks jälgida, et laenu lubaval ettevõttel oleks kodulehel kirjas nende kontaktandmed, sealhulgas ettevõtte nimi, registreerimiskood, aadress ning telefoninumber. Googledage ettevõtte nime või kasutage ettevõtete monitooringu veebisaite nagu inforegister.ee ja teatmik.ee, et uurida ettevõtte tausta.