Laenu refinantseerimine – Suurepärane viis säästa raha

  • 100€25 000€


Viige oma olemasolevad laenud ühe laenuandja alla ja kasutage ära soodsaid tagasimaksetingimusi! Kui teil on juba pangas, krediidiühistul või kiirlaenufirmas üks või mitu laenu, tasub kasutada võimalust kanda kõik laenud ühe laenuandja alla ja maksta ühele võlausaldajale üks kuumakse! Refinantseerimine? See on suurepärane viis säästa raha ja elada täisväärtuslikku elu.

Refinantseerimine kuni 25000 eurot kodust lahkumata
Soodne tagasimaksete intress
Kiire otsus!

Alati ei tule klient laenu võttes igakuiste osamaksetega toime ja halvimal juhul jääb makseprobleemide tekkimisel ilma oma rahast. Selleks, et oma finantskohustused saada tasemele, millega saab hakkama ja väldiks võlakriisi, pakuvad mõned ettevõtted laenu refinantseerimisteenust. Laenatargalt.ee veebilehel toome sinuni kõik Eesti parimad laenu refinantseerimist pakkuvad krediidiasutused. Refinantseerimislaenu kirjeldatakse kui teenust, mis annab võimaluse krediiditingimusi muuta ja mitme võla tagasimaksmise koormust kergendada ühe laenu alla. Vajadus refinantseerida võib tekkida kui seniste erinevate laenukohustuste kogusumma ületab igakuise sissetuleku või on sellele lähenemas. Samuti on laenude refinantseerimine asjakohane isiku jaoks, kelle erinevate laenude intressimäärad on muutunud nende finantsolukorra muutumise tõttu ülemäära suureks. Kõik Eesti laenufirmad ei paku refinantseerimist, seega oleme valinud need pakkujad, kes pakuvad refinantseerimist rahaliste kohustuste koormuse leevendamiseks.

Laenu refinantseerimise tingimused

Sarnaselt väikelaenudega väljastatakse ka refinantseerimislaen peaaegu eranditult veebis. Mõned võlausaldajad võivad pakkuda võimalust kontoris laenulepingu sõlmimiseks, kuid enamik tehinguid tehakse ikkagist veebis.  Tuleb lisada, et on olemas krediidiandja ülempiir, mille ületamisel antakse mitme võla ühendamine üheks piirangutega. Sellised tingimused on olemas vähemalt mõnes kohas, nii et seda tuleks teenuse pakkuja valimisel arvestada. Refinantseerimist pakutakse tavaliselt kuni 10000 eurot, kuid on võimalik ka kuni 25000. Tuleb arvestada, et kui seniste laenu kohustuste kogusumma pole piisavalt suur, siis ei saa te ka tõenäoliselt positiivset vastust. Arvestades, et refinantseerimislaenu lepingut saab sõlmida kuni 72 kuuks, loetakse seda pikaajaliseks laenuks. Nii pikk ajavahemik laenu väljastamiseks on nõuetekohaselt klassifitseeritud pikaajaliste laenude kategooriasse. Teine oluline kriteerium on krediidivõime ja krediidi ajalugu, millest krediidiajalugu on kõige olulisem hindamiskriteerium. Teisisõnu pakutakse halva krediidiajalooga refinantseerimist ilma eriliste raskusteta, kuid hoolimata sellest läbite siiski ühekordse krediidiajaloo kontrolli.

Kas on võimalik laenu refinantseerida tagatiseta?

Tagatise olemasolu suurendab märgatavalt positiivse laenuotsuse saamist, kuid siiski võib teatud juhtudel saada refinantseerimislaen tagatiseta. Hetkel saadaolevate pakkumiste kontrollimiseks kasuta lehe ülalosas olevat kalkulaatorit.