Laenu refinantseerimine – Refinantseerimislaen on suurepärane viis säästa raha

  • 100€25 000€

Viige oma olemasolevad laenud ühe laenuandja alla ja kasutage ära soodsaid tagasimaksetingimusi! Kui teil on juba pangas, krediidiühistul või kiirlaenufirmas üks või mitu laenu, tasub kasutada võimalust kanda kõik laenud ühe laenuandja alla ja maksta ühele võlausaldajale üks kuumakse! Refinantseerimine? See on suurepärane viis säästa raha ja elada täisväärtuslikku elu.

Refinantseerimine kuni 25 000 eurot kodust lahkumata
Soodne tagasimaksete intress
Kiire otsus!

Alati ei tule klient laenu võttes igakuiste osamaksetega toime ja halvimal juhul jääb makseprobleemide tekkimisel ilma oma rahast. Selleks, et oma finantskohustused saada tasemele, millega saad hakkama ja millega väldid võlakriisi, pakuvad mõned ettevõtted laenu refinantseerimisteenust.

Laenatargalt.ee veebilehel toome sinuni kõik Eesti parimad laenu refinantseerimist pakkuvad krediidiasutused. Refinantseerimislaenu kirjeldatakse kui teenust, mis annab võimaluse krediiditingimusi muuta ja mitme võla tagasimaksmise koormust kergendada ühe laenu alla. Vajadus refinantseerida võib tekkida, kui seniste erinevate laenukohustuste kogusumma ületab igakuise sissetuleku või on sellele lähenemas.

Samuti on laenude refinantseerimine asjakohane isiku jaoks, kelle erinevate laenude intressimäärad on muutunud nende finantsolukorra muutumise tõttu ülemäära suureks. Kõik Eesti laenufirmad ei paku refinantseerimist, seega oleme valinud need pakkujad, kes pakuvad refinantseerimist rahaliste kohustuste koormuse leevendamiseks.

Miks võtta refinantseerimislaenu?

  • Kui sa soovid vähendada koormat, mis tuleb igakuiste laenumaksete tegemisest.
  • Kui sa soovid hoida kokku intressimääradelt ning saada lahti kallitest kõrgete intressidega kiirlaenudest ja väikelaenudest.
  • Tahad hoida oma laenud organiseeritumana ja tasuda mitme erineva laenupakkuja asemel vaid ühele.

Refinantseerimislaenu võetakse üldiselt juhul, kui igakuised laenumaksed on muutunud koormavaks ning soovitakse leida väljapääsu. Refinantseerimisega tood oma väikesed laenud kokku üheks suureks laenuks, tänu millele ei pea sa mitmete tagasimaksete kuupäevasid meeles pidama ega tasuma erinevate krediidi kulukuse määradega laene.

Laenu refinantseerimise tingimused

Sarnaselt väikelaenudega väljastatakse ka refinantseerimislaen peaaegu eranditult veebis. Mõned võlausaldajad võivad pakkuda võimalust kontoris laenulepingu sõlmimiseks, kuid enamik tehinguid tehakse ikkagist veebis. Tuleb lisada, et on olemas krediidiandja ülempiir, mille ületamisel antakse mitme võla ühendamine üheks piirangutega. Sellised tingimused on olemas vähemalt mõnes kohas, nii et seda tuleks teenuse pakkuja valimisel arvestada. Refinantseerimist pakutakse tavaliselt kuni 10 000 eurot, kuid on võimalik ka kuni 25 000. Tuleb arvestada, et kui seniste laenu kohustuste kogusumma pole piisavalt suur, siis ei saa te ka tõenäoliselt positiivset vastust.


Arvesta, et:

  • Kui taotled refinantseerimislaenu, pane tähele, et sinu uue laenu intress oleks oluliselt madalam kui praeguste laenude oma, mida refinantseerima hakkad. Vastasel juhul ei võida sa uue laenu võtmisega just kuigi palju ning võid sattuda hoopis suurematesse finantsraskustesse.
  • Kokku peaks sinu uus makstav kogusumma (koos lepingutasu ning muude võimalike tasudega) olema väikesem, kui praegused väikesed laenukohustused koos.
  • Lisaks sellele tuleb arvestada, et kuna refinantseerimislaen on (enemasti) hüpoteeklaen, mis eeldab kinnisvara tagatist. See tähendab omakorda, et laen eeldab notari juurde minemist ning tagatise seadmist. Seega tuleb sul kõrva taha panna, et refinantseerimislaenuga kaasneb: igakuine tagasimakse, lepingu sõlmimimise tasu, tagatiseks oleva kinnisvara, hindamise tasu,notaritasu,riigilõiv,igakuine püsiv sissetulek.

Arvestades, et refinantseerimislaenu tagasimaksetähtaeg on alates 6 kuud kuni 5 aastat, loetakse seda pikaajaliseks laenuks. Nii pikk ajavahemik laenu väljastamiseks on nõuetekohaselt klassifitseeritud pikaajaliste laenude kategooriasse. Teine oluline kriteerium on krediidivõime ja krediidi ajalugu, millest krediidiajalugu on kõige olulisem hindamiskriteerium. Teisisõnu pakutakse halva krediidiajalooga refinantseerimist ilma eriliste raskusteta, kuid hoolimata sellest läbite siiski ühekordse krediidiajaloo kontrolli.

Kas on võimalik laenu refinantseerida tagatiseta?

Tagatise olemasolu suurendab märgatavalt positiivse laenuotsuse saamist, kuid siiski võib teatud juhtudel saada refinantseerimislaen tagatiseta. Kuna laenu refinantseerimise korral omad sa juba maksehäireid, on laenufirmadel vaja kindel olla, et suudad uue laenu koos intresside ja lisakuludega tagasi maksta. See ongi põhjus, miks suur enamik refinantseerimislaenu pakkujatest küsivad tagatiseks hüpoteeki.

Hetkel saadaval olevate pakkumiste kontrollimiseks kasuta lehe ülalosas olevat kalkulaatorit. Erandjuhtudel on võimalik leida ka laenupakkumisel, mille puhul on laenusumma saamise eeliseks näiteks käendus või piisavas suuruses sissetulek.

Kui võrdled erinevaid laene, pea meeles kuldreeglit – sinu uue refinantseerimislaenu intress peaks olema tunduvalt madalam kui olemasolevate laenude oma. Jälgi, mis on krediidi kulukuse määr sinu vaadeldaval pakkumisel, ning kui suur on tagasimaksete summa ning osamaksete summa.

Meie lehel kuvatud pakkumine on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel võta ühendust finantsspetsialistiga.