Soodsate tingimustega väikelaen Eestis

 • 100€25 000€
Laenusumma vahemikus 300-25000 eurot
Võimalik Intress alates 2,9% ja lepingutasuta
Periood 2-60 kuud, tagatiseta

Soodsaim väikelaen Eestis

Ootamatuse tekkimisel on väikelaen parim lahendus nende kõrvaldamiseks. Laenu saab võtta suhteliselt lühikese perioodi peale ja on võimalik teha ennetähtaegne tagastamine.

Suurepärane laen ootamatuste kõrvaldamiseks

Ootamatuse tekkimisel on väikelaen parim lahendus nende kõrvaldamiseks. Väikelaenu saab võtta suhteliselt lühikese perioodi peale ja on võimalik teha ennetähtaegne tagastamine.

Koheselt raha kontole

Ühendame su laenu pakkuva laenupakkujaga koheselt. Peale krediidiasutuse valimist ja täiendavate andmete edastamist ning lepingu sõlmimist saad üldjuhul koheselt vastuse ja peagi laekub laenuandja poolt väljastatud raha sinu pangakontole.

Tagatiseta väikelaen

Tagatiseta väikelaen on laiade võimalustega laen, mis sobib erinevate suuremate kulutuste nagu reisimine, kodu või auto remont, kodutehnika ost jms. finantseerimiseks.

Kuidas võtta väikelaenu?

Täida meie veebilehel lihtne vorm

Suuname su pakkumiste lehele peale meie poolse veebivormi täitmist mis võtab aega keskmiselt 10 sekundit. Tagame, et kõik isiklikud andmed jäävad turvatud.

Vii laenulepingu sõlmimine lõpuni

Pärast veebivormi täitmist tuleb laenuleping lõpetada valitud krediidiasutuse kodulehel vajutades nupul “Jätka”.

Raha laekumine pangakontole kiirelt peale lepingu sõlmimist

Positiivse vastuse korral võib raha sinu kontole laekuda isegi sama päeva jooksul.

Teeme sinu jaoks väikelaenude pakkuja otsingu kergemaks!

Aitame sul leida parim saada olev väikelaen Eestis. Soodsaima laenupakkuja leidmiseks ei ole vaja aega kulutada kümnetelt erinevatelt krediidiasutuste veebilehtedelt intresside ja lepingutasude kohta info otsimiseks. Laenatargalt.ee veebilehel toome välja kõik vajaliku (intress, lepingutasu, laenusumma, intressimäära, perioodi jm laenu tingimused) erinevate laenupakkujate tingimustest ning teeme parima laenu leidmise lihtsaks. Laenu taotlemisel on oluline valida laenusumma ja laenuperiood, alustamiseks kliki siin või liigu lehekülje ülemises osas paikneva kalkulaator tööriistani, mis arvutab võimaliku laenu intressi ja tagasimaksete summa sinu eest. Eestis tegutsevad väikelaenu pakkujad on registreeritud finantsteenuseid pakkuvate ettevõtetena. Keskmine krediidi kulukuse määr on Eesti erinevatel laenuandjatel ~30%, intressimäär 7-22% ja laenusummad vahemikus 300-25 000 eurot.

Vastutustundlik laenamine

Kõikidel krediidiandjatel on kohustus enne krediidi andmist selgitada välja kliendi maksevõime ja täita muid vastutustundliku laenamise põhimõtteid. Selleks on krediidiandja kohustatud koguma ja säilitama andmeid kliendi rahaliste kohustuste suuruse ja maksekohustustuste täitmise kohta ning kasutama neid andmeid kliendi jaoks mõistliku laenukoormuse arvutamiseks. Laen ei ole sissetulek, laen on kohustus laenuks võetud rahasumma tulevikus koos intressidega tagasi maksta.

Kõige levinumad küsimused väikelaenude kohta

Mis on väikelaen ja millal sobib seda võtta?

Väikelaen sobib mitmete erinevate väljaminekute katmiseks. Väikelaenu eeliseks on võimalus soovi korral laenata võrdlemisi suur laenusumma, millega võimalik renoveerida kodu, osta uus auto ja väiksemate summadega on võimalus katta hetkelisi ootamatuid kulutusi.

Kui palju raha saan laenata väikelaenuga?

2020. aasta seisuga jäävad Eestis saadaval olevad väikelaenuna pakutavad laenusummad erinevate laenudandjate poolt vahemikku 300-25 000 eurot.

Millised on väikelaenu tingimused?

 • Laenu taotleja peab olema vähemalt 18-aastane.
 • Eesti Vabariigi kodanik või alaline elamisluba.
 • Isikut tõendav dokument.
 • Isikliku pangakonto olemasolu.
 • Konto väljavõte ehk kajastus sinu sissetulekust ja väljaminekutest.
 • Püsiv sissetulek vähemalt 490 eurot ühes kuus neto palgana
 • Peab olema töötanud püsivalt ühes töökohas vähemalt 6 kuud
 • Peab esitama viimase 6 kuu pangakonto väljavõtte
 • Valitud tagasimaksete kogusumma ühes kuus ei või olla rohkem kui 50% igakuisest sissetulekust.
 • Finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete jaoks on vajalik esmakordsel laenamisel teha isikutuvastus kohustuslik lähimas laenuandja kontoris või postkontoris. Võta kindlasti kaasa id kaart!

Mida peab tegema väikelaenu taotlemiseks?

Laenu taotlemiseks täida meie veebilehel veebivormi põhiteabega. mille järel näitame sulle 2020. aasta parimaid laenupakkumisi tänase seisuga. Valides välja enda jaoks sobivaima laenuandja, vajuta nupul “Jätka” ja lõpeta laenutaotlus laenuandja kodulehel ja peale lepingu sõlmimist laenuandjaga laekub laenuraha peatselt sinu kontole. Enne lepingu sõlmimist pea nõu asjatundjaga, et veenduda laenu intressmääras ja olevnevalt laenuandjast juurde tulevate lepingutasude kohta laenulepingu sõlmimisel.

Kui kiirelt saab väikelaenu taotlusele laenuandja käest vastuse?

Nagu kiirlaenu puhul tuleb otsus tavaliselt sama päeva jooksul, kui taotlus on tehtud enne kella 16.00.

Kas väikelaen võib rikkuda suurema kodulaenu saamise võimaluse?

Laenuvõtjatel säilib võimalus ka kodulaenu saamiseks. Panga jaoks on tähtis finantskäitumine tervikuna, et ei oleks varasemaid võlgnevusi ning et igakuistest sissetulekutest jätkuks olemasolevate kohustuste ning kodulaenu teenindamiseks.

Mis on krediidi kulukuse määr ja kuidas seda arvutatakse?

Laenamise puhul räägitakse alati krediidi kulukuse määrast. Soovitame sul ise tutvuda laenulepingu ja teenuse tingimustega täpsemalt välja valitud laenuandja kodulehel, et aru saada laenu põhiosast, intressimäärast ja tagastatava laenusumma tegelikust suurusest. Püüame sealjuures olla võimalikud täpsed andmete kuvamisel, aga me ei vastuta info täielikkuses. Mitmete laenupakkujatel kuvatakse leheküljel väikelaenu kalkulaator, millega saad teha täpsemaid ja asjakohaseid arvutusi.

Laenatargalt.ee laenunäide 1 000€ laenamisel aastas järgmistel näidistingimustel: fikseeritud intressimäär 8,5%, krediidi kulukuse määr on 19,98% aastas ja lepingutasu 5% laenusummast, ehk tagasimaksete summa 1046,40€ ja kogusummaks 1096,40€. See arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel võta ühendust finantsnõustajaga.

Parimad väikelaenu pakkujad Eestis

Laena Targalt platvorm võrdleb väikelaenu pakkujate laenutingimusi sinu eest, et sina ei peaks enda väärtuslikku aega kulutama. Väikelaenu kalkulaatori kasutamine on sulle alati tasuta. Väikelaenu leidmiseks sisesta lehe ülalosas asuvasse kalkulaatorisse soovitud laenu summa ja kalkulaator annab sulle kohe vastuse sulle sobivate laenudega.